Zadzwoń do nas: +48 502 579 926
Wyślij nam email: biuro@awers-art.pl

Sztuka NFT – Awers-Art w mediach

Sztuka NFT – Awers-Art w mediach

Sztuka NFT wzbudza w mediach spore emocje – pojawiają się głosy za i przeciw, specjaliści nie mają jednak wątpliwości – w przyszłości dzieła NFT staną się integralną częścią rynku sztuki – również w Polsce. Awers-Art jako pierwszy dom aukcyjny zajmujący się wyłącznie sztuką NFT pragnie już teraz patrzeć w tym kierunku rozwoju – już 15.02.2022 pierwsza aukcja, a tymczasem pojawiają się pierwsze doniesienia w mediach.

Rynek i Sztuka czyli największe, niezależne wydawnictwo internetowe zgłębiające specyfikę rynku sztuki o Nas – zachęcamy do przejrzenia materiału:

Awers-Art – pierwszy w Polsce dom aukcyjny dedykowany sztuce NFT

Od rewolucyjnej aukcji Beeple nie minął jeszcze rok, a w świecie sztuki nastąpiło bardzo wiele zmian. Słyszymy o muzeach tokenizujących sztukę, a także o galeriach poświęconych wyłącznie dziełom NFT. Trend pojawił się także na polskim rynku, kiedy to podczas Warszawskich Targów Sztuki odbyła się przełomowa aukcja poświęcona sztuce funkcjonującej w oparciu o technologię blockchain. Kolejną … Czytaj dalej Awers-Art – pierwszy w Polsce dom aukcyjny dedykowany sztuce NFT

Udostępnij post

pl_PLPL