O Nas

Awers-Art to pierwszy w Polsce dom aukcyjny skupiający swoją działalność wyłącznie na sztuce NFT.

Sztuka w przestrzeni wirtualnej stanowi źródło zainteresowania artystów i kolekcjonerów na całym świecie. Na polskim rynku sztuki jest to obszar, który dopiero się formuje – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców oraz własnym związanym z przyszłością cyfryzacji sztuki stworzyliśmy Awers-Art – pierwszy dom aukcyjny w Polsce, który swoją działalność koncentruje wyłącznie na sztuce NFT. Pragniemy patrzeć w przyszłość sztuki cyfrowej, przy jednoczesnym zachowaniu szacunku do jej klasycznej formy, bez której nie byłoby mowy o żadnej innej ścieżce rozwoju. 

Oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie kupna i sprzedaży dzieł cyfrowych, każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny dopasowując ofertę do jego potrzeb. Działalność Awers-Art ma na celu rozwinięcie innowacyjnej części polskiego rynku aukcyjnego przy jednoczesnej promocji polskich artystów na świecie.

Awers Art - Prezez - Beata Tarnowska

Beata Tarnowska

Prezes Awers-Art - pierwszego w Polsce domu aukcyjnego skupiającego działania wyłącznie na sztuce NFT. Absolwentka Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Autorka specjalistycznych tekstów dotyczących analizy rynku sztuki w Polsce i zagranicą, a także esejów związanych z malarstwem – związana z magazynem Rynek i Sztuka oraz Artysta i Sztuka. Aktywna malarka i wykładowca akademicki – zatrudniona na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Opolskiego, gdzie prowadzi zajęcia z malarstwa i rysunku.

Telefon: +48 502 579 926